Najbližšie zápasy

Aktuálne informácie a fotogalériu hľadajte na

 

facebooku BKM Svit

 

Nájdete tam aktuálne zápasy na najbližsí víkend, ktoré naše družstvá hrajú v domácom prostredí.


viac...
Nachádzate sa tu: Domov

BKM - Poprad, Svit

Rozpisy tréningov družstiev BKM Svit

ROZPIS TRÉNINGOV BKM SVIT V SEZÓNE 2014/2015

 

 

JUNIORI – Stanislav Seman

Pondelok                     19:00 – 20:30              Iskra Aréna Svit

Utorok                        19:00 – 21:00              Iskra Aréna Svit

Streda                         19:00 – 20:30              Iskra Aréna Svit

Štvrtok                        18:30 – 20:30              Iskra Aréna Svit

Piatok                          19:00 – 20:30              Iskra Aréna Svit

 

 

 

KADETI – Michal Madzin

Pondelok                     19:00 – 20:30              Iskra Aréna Svit

Utorok                        19:30 – 21:00              ZŠ Komenského Poprad

Streda                         15:30 – 17:00              Iskra Aréna Svit

Štvrtok                        18:30 – 20:30              Iskra Aréna Svit

Piatok                          19:30 – 21:00              ZŠ Komenského Poprad

 

 

 

STARŠÍ ŽIACI – Róbert Ištvánik

Pondelok                     19:30 – 21:00              ZŠ Komenského Poprad

Utorok                        15:45 – 17:15              SPŠ Poprad

Streda                                                 VOĽNO

Štvrtok                        17:00 – 18:30              Iskra Aréna Svit

Piatok                          17:30 – 19:00              SPŠ Poprad

 

ŽIACI – Rudolf Kovalík

Pondelok                     15:30 – 17:00              Iskra Aréna Svit

Utorok                                                VOĽNO

Streda                         16:00 – 17:30              OA Poprad

Štvrtok                        15:30 – 17:00              Iskra Aréna Svit

Piatok                          16:00 – 17:30              OA Poprad

 

 

MLADŠÍ ŽIACI – Michal Madzin

Pondelok                                            VOĽNO

Utorok                        17:15 – 18:45              SPŠ Poprad

Streda                         17:30 – 19:00              OA Poprad

Štvrtok                        15:30 – 17:00              Iskra Aréna Svit

Piatok                          15:30 – 17:00              Iskra Aréna Svit

 

STARŠÍ MINI ŽIACI – Michal Majerčák

Pondelok                                            VOĽNO

Utorok                        15:30 – 17:00              Iskra Aréna Svit

Streda                         17:00 – 18:30              ZŠ Komenského Poprad

Štvrtok                        17:00 – 18:30              ZŠ Komenského Poprad (malá telocvičňa)

Piatok                                                 VOĽNO

 

MLADŠÍ MINI ŽIACI POPRAD – Róbert Ištvánik

Pondelok                     16:00 – 17:30              OA Poprad

Utorok                        17:45 – 19:15              ZŠ Komenského Poprad (malá telocvičňa)

Streda                                                 VOĽNO

Štvrtok                                                VOĽNO

Piatok                          16:00 – 17:30              SPŠ Poprad

 

MLADŠÍ MINI ŽIACI SVIT – Michaela Drobná

Pondelok                     16:30 – 18:00              ZŠ Mierová Svit

Utorok                                    plávanie cez CVČ Svit

Streda                         16:30 – 18:00              ZŠ Mierová Svit

Štvrtok                                                VOĽNO

Piatok                          16:30 – 18:00              ZŠ Mierová Svit

Nedeľa                                    15:00 – 16:30             ZŠ Mierová Svit


PRÍPRAVKA POPRAD – Maroš Janček

Pondelok                     17:00 – 18:00              Aréna Poprad

Utorok                                                VOĽNO

Streda                         17:00 – 18:00              Aréna Poprad

Štvrtok                        15:30 – 17:00              ZŠ Komenského Poprad (malá telocvičňa)

Piatok                                                 VOĽNO

 

PRÍPRAVKA SVIT – Ladislav Králinský

Pondelok                                            VOĽNO

Utorok                                                VOĽNO

Streda                         15:20 – 16:50              ZŠ Komenského Svit

Štvrtok                                                VOĽNO

Piatok                          16:30 – 18:00              ZŠ Komenského Svit

 

DIEVČATÁ SVIT – Ladislav Králinský

Pondelok                     16:30 – 18:00              ZŠ Mierová Svit

Utorok                        16:30 – 18:00              ZŠ Mierová Svit

Streda                                                 VOĽNO

Štvrtok                        16:30 – 18:00              ZŠ Mierová Svit

Piatok                                                 VOĽNO

 

2% dane pre Basketbalový klub mládeže

PODPORTE MLÁDEŽNÍCKY BASKETBAL

2% DANE PRE BKM SVIT

 

Ak ste zamestnaný/á - požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane. Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2% dane. Tlačivo nájdete na stránkach daňového úradu alebo na sekretariáte klubu.

Uveďte Vaše meno, rodné číslo, bydlisko, sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane. Najneskôr do 30. apríla 2014 pošlite/doručte formuláre daňového úradu v mieste Vášho bydliska.


Ak si daňové priznanie podávate sami - údaje o občianskom združení vyplníte priamo do tlačiva, na ktorom podávate daňové priznanie.


Naše údaje:

Obchodné meno: Basketbalový klub mládeže

Sídlo: Svit, 059 21, Štefánikova 35

Právna forma: Občianske združenie

Identifikačné číslo prijímateľa (IČO): 37942344

 

 

ĎAKUJEME